czwartek, 9 czerwca 2022

Czy masz zaproszenie na ucztę w nowym świecie?


Zobaczyłem miasto święte — Jeruszalem nowe. Zobaczyłem, jak zstępuje z nieba, od Boga, przygotowane jak panna młoda przystrojona dla swojego męża. Usłyszałem też potężny głos od tronu wołający: "Oto mieszkanie Boga pośród ludzi i zamieszka z nimi, a oni będą narodami należącymi do Niego, a On będzie Bogiem, który z nimi będzie przebywał, bo jest ich Bogiem. I zetrze wszelką łzę z oczu ich i śmierci nie będzie już ani smutku, ani rozpaczy, ani cierpienia nie będzie już, ponieważ to, co było wcześniej, przeminęło.
Objawienie św. Jana 21:2-4

Jeruszalem nowe, które schodzi z nieba na ziemię, a które jest panną młodą [oblubienicą] to słudzy Pana Jeszu, jako całość.

Pałam gorliwością o was, gorliwością pochodząca od Boga. Zaręczyłem bowiem was jednemu mężczyźnie i chcę was jako dziewicę czystą przedstawić Pomazańcowi.

Zgromadzeni w imieniu Jeszu wcześniej zostaną pochwyceni do nieba, by w nowym eonie zejść na ziemię. Wówczas odbędzie się uroczystość weselna [gody baranka] i sam Pan zejdzie i zamieszka z ludźmi, bo będzie ich Bogiem, a oni będą Jego własnością.

Czy chcesz to zobaczyć na własne oczy?

Żeby w tym momencie dostąpić zaszczytów, a nie potępienia trzeba już dziś zająć właściwą pozycję, po stronie Pana Jeszu. Już trwa werbowanie do służby dla Chrystusa, jutro drzwi werbunku zostaną zamknięte i będzie za późno.

Gdy wstanie gospodarz i zamknie drzwi, wy stojąc na zewnątrz, zaczniecie pukać, mówiąc: "Panie, otwórz nam!". Odpowie wam: "Nie znam was, skąd jesteście?"

Błogosławieni, którzy uwierzą, zanim zobaczą, bo na tym polega wiara, że wierzymy w to, czego nie widzimy, gdy to się stanie już, nie będzie potrzebna wiara, tylko pogodzenie się z faktami. Dla jednych te fakty będą przyjemne, a dla innych przerażające.

Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów, gdy ujrzycie Abrahama, Izaaka i Jakuba, i wszystkich proroków w królestwie Bożym, a siebie samych precz wyrzuconych.

Wtedy sprawiedliwy stanie z wielką śmiałością przed tymi, co go uciskali i mieli w pogardzie jego trudy. Gdy ujrzą, wielki przestrach ich ogarnie i osłupieją na widok nieoczekiwanego zbawienia.

Zgromadzeni w imieniu Pana Jeszu są w tym świecie pogardzani, ale w przyszłym okażą się wyniesionymi do chwały, a to, co dziś wydaje się wartościowe dla tego świata, zostanie wówczas uznane za nic niewarte śmieci.

Bóg Jeszu zamieszka z ludźmi na ziemi i wówczas ponowie skosztuje owocu z winorośli.

Lecz powiadam wam: Odtąd nie będę już pił z tego owocu winnego krzewu aż do owego dnia, kiedy pić go będę z wami nowy, w królestwie Ojca mojego.

Szczęśliwi ci, którzy są zaproszeni na ucztę weselną Pana Jeszu.
Nie zgub swojego zaproszenia!

Chwała Bogu Ojcu i Panu Jeszu!
Błogosławionego dnia wam drodzy życzę.Ps. Jeśli chcesz otrzymywać informacje na tematy zdrowotne zostaw swój email poniżej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz