czwartek, 23 czerwca 2022

Niech dzieci przyniosą ci radośćPrawy ojciec dba o wychowanie, będzie więc miał radość z mądrego dziecka.

Rodzice cieszą się z mądrych dzieci, ale tę mądrość dzieci muszą z czegoś lub od kogoś czerpać. Przeważnie wychowaniem dziecka zajmuje się internet, telewizja i szkoła. Rodzice większość czasu spędzają w pracy, a dzieci w szkole. Bardzo szybko zostaje zerwana więź między dzieckiem a matką, a także ojcem. Relacje w rodzinie sprowadzają się do tego, by sobie nawzajem nie przeszkadzać. Posiadanie mądrych dzieci jest więc kwestią kogoś innego, kto im szykuje programy szkolne lub internetowe. Obecnie zajmują się tym ludzie Wielkiej Nierządnicy.

Ponieważ większość nie wykazuje się mądrością, więc dzieci poddane takiemu wychowaniu są przeciętnie takie same. W takich warunkach wychowanie dziecka mądrego graniczy z cudem i jeśli dziecko wybija się nieco ponad przeciętność stanowi dumę dla rodziców. To jest jednak radość porównywalna z wygraną w totolotka, ponieważ nie wynika z naszej pracy.

Tymczasem człowiek mądry powinien zadbać o wychowanie swoich dzieci nie w tym sensie, że ich wyśle do szkoły, ale że zadba o ich osobowość, osobiście poświęcając im czas.

Kto dba o wychowanie dzieci, będzie miał z nich radość.

Wychowuj dziecko słowem do drogi, którą ma kroczyć, a na starość nie zejdzie z niej.

Mamy takie przysłowie, które jest całkowicie zgodne z powyższą mądrością: „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”.

Badania wykazują, że większość cech i skłonności wykształca się w bardzo wczesnym okresie dziecka, bo już w wieku 4 lat

Jeśli więc uczysz dziecko wiary w Boga w tym okresie, jak ma się modlić i co się Bogu podoba, to jest ogromna szansa, że na starość (nawet jeśli chwilowo odstąpi) wróci do Boga.

Dlatego szatan, mając władzę nad tym światem, dąży do przejęcia kontroli nad naszymi dziećmi i robi to, odbierając mamy (muszą przecież pracować) i edukując w duchu ateistycznego światła przez szkołę i programy dla dzieci.

Skoro to wiemy, jak powinniśmy wychowywać dzieci? Czy zostawisz to wrogom Boga?

Chwała Bogu Ojcu i Panu Jeszu!
Błogosławionego dnia wam drodzy życzę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz