sobota, 20 grudnia 2014

Gwiazda bożka Remfana.


Dziś bardzo krótko. Chce byś czytelniku pomyślał nad tym co widzisz na obrazku i nad fragmentem Pisma Świętego, które wypowiada się na temat tej gwiazdy. Zawsze zastanawiałem się skąd Żydzi wzięli gwiazdę jako swój symbol. Zawsze było dla mnie oczywistym, że Biblia nie daje podstaw to takiego symbolu ponieważ jest to jawne bałwochwalstwo. Gwiazdy były powodem czci bałwochwalczej u odstępczych Izraelczyków. Popatrz na tą flagę i przeczytaj poniższy fragment Biblii.

„Wówczas to zrobili sobie cielca i złożyli ofiarę bałwanowi, i cieszyli się dziełem swoich rąk. Ale Bóg odwrócił się od nich i dozwolił, że czcili wojsko niebieskie, jak napisano w księdze proroków: Czy składaliście Mi ofiary i dary na pustyni przez lat czterdzieści, domu Izraela?”

I teraz to, co nas interesuje najbardziej:

"Obnosiliście raczej namiot Molocha i gwiazdę bożka Remfana, wyobrażenia, które zrobiliście, aby im cześć oddawać. Przesiedlę was za to poza Babilon."
Dzieje 7:41-43

Poszukałem w Internecie i okazało się, że tego typu gwiazda występuje we wszystkich starożytnych religiach, które śmiało możemy nazwać demonicznymi za wyjątkiem Izraela. W Izraelu gwiazda ta była tylko przy okazji odstępstwa od prawdziwego Boga, o czym informuje nas Księga Dziejów Apostolskich. I o to teraz Izrael zrobił z tego swój symbol narodowy jakby chciał powiedzieć „Naszym panem jest Remfan”.

Podobno słowo Żyd wywodzi się od francuskiego przekręcenia słowa Jid ale dla mnie coraz bardziej staje się oczywistym, że słowo to może reprezentować dzisiejszych prozelitów kabalistycznej odmiany judaizmu ale nie ma nic wspólnego z prawdziwymi Izraelitami. Biblia nie używa słowa Żyd tylko Judejczyk lub Izraelczyk. Dlatego pozostanę w głębokim szacunku do Judejczyków biblijnych zwłaszcza, że sam jestem izraelczykiem z powołania, ale mój stosunek do kaukaskich przebierańców będzie delikatnie to określając niekorzystny. Oni nie tylko obrażają Boga, ale także prześladują prawdziwych Izraelczyków połączonych z korzeniem Abrahamowi-Dawidowym. Od dziś będę starał się rozróżniać słowo Żyd, od słowa Izraelita lub Judejczyk. Nie uważam by to było to samo.

Izraelita to ktoś wywodzący się od Jakuba wnuka Abrahama, Judejczyk to ktoś pochodzący z pokolenia Judy. Izraelitą może też być sługa pomazańcowy pochodzenia pogańskiego, ale deklarujący, że Jego Panem jest Syn Boży Jeszu. Jest on Izraelitą na zasadzie wszczepienia lub adopcji. Żaden Żyd nie jest sam z siebie Izraelitą, może nim zostać tylko po nawróceniu się i okazaniu wiary w Pomazańca Bożego Jeszu.


Powyższe zdjęcie przedstawiam amulet związany z egipskim kultem byka Apis. Prawdopodobnie jest to ten sam byk, którego posąg zrobili Izraelczycy, dziękując mu za wyprowadzenie z Egiptu. Symbol tej gwiazdy sięga korzeniami aż po Daleki Wschód, gdzie znany był, jako Wielka Yantra w tantryzmie hinduistycznym. Trójkąt skierowany wierzchołkiem do dołu symbolizował pradawna samicę, istniejącą przed początkiem świata.
 
_______________________
krzysztof pomazańcowy

7 komentarzy:

 1. Od dawnavsledzilam te gwiazdę boża Remfana, niewiele w necie o tymm ale ciągle prosiłam D,św o mądrość i rozeznanie i potwierdzam to co znalazłam, a o,czym autor pisze,.
  DODAM ,ŻE TA GWIAZDA MA TAK,OSTRE PROMIENIE,DOM ZABIJANIA, KALECZENIA I NIE NADARMO, STAŁA SIĘ SYMBOLEM WSZYSTKICH ARMII,POLICJI,TO,DUCH ŚMIERCI! !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zawsze, interesujace i pełne wiedzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo, żydzi to SYNAGOGA szatana Apokalipsa 2:9 !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobrze piszesz. Tylko jedna uwaga w biblii słowo Żyd występuje wiele razy. 😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak facet który widać ma przestudiowania Biblię w zdluz i wszerz ma gorsza wiedzę od ciebie. Mądrze facet mowi

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie występuje słowo żyd w biblii, wskaż gdzie cwaniaczku

  OdpowiedzUsuń