poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Izrael – plac zabaw szatana.


Umieściłem w Internecie link do tematu „Izrael zniszczy Babilon Wielki”. W odpowiedzi dostałem link do pewnej książeczki napisanej przez Żyda aszkenazyjskiego, który pod wpływem propagandy „ziemi obiecanej dla Żydów” postanowił przenieść się do Izraela. Nie miał pojęcia, co go spotka. Nie wiedział nic o nienawiści panującej między Żydami sefardyjskimi a aszkenazyjskimi. Napisał on dwie książeczki obie mają szokujące opowieści. To co przeczytałem przerosło moje wszelkie oczekiwania. Wiedzę, jaką mam i którą dzielę się z Tobą na tym blogu czerpię z Pism Świętych z odrobiną tego, co znajduję na temat wydarzeń historycznych. To z proroctw biblijnych wywnioskowałem (dzięki łasce Pana), że istnieje nienawiść między, Gogiem czyli Żydami aszkenazyjskimi tworzącymi sztuczne państwo żydowskie zwane Izraelem a resztkami Żydów sefardyjskich, czyli Babilonem Wielkim. Tymczasem opowieść tego aszkenazyjskiego Żyda, który popadł w problemy na ziemi palestyńskiej z powodu małżeństwa z Sefardyjką ukazał mi jak wielki to jest problem i jak wielka jest tam nienawiść rasowa. 

Zacytuję fragment z książki „Życie amerykańskiego Żyda w rasistowskim, marksistowskim Izraelu”. Autor Jack Bernstein podobno został zamordowany przez agentów Mossadu za ujawnianie tych informacji. Zapłacił najwyższa cenę warto więc zobaczyć co miał nam do przekazania. 

„Złe traktowanie Sefardyjczyków jest oficjalną polityką aszkenazyjskiego rządu. Rasizm zakorzeniony jest bardzo głęboko i dzieli społeczeństwo żydowskie.

Któregoś dnia wszedłem do kawiarni w Tel Awiwie. Było tłoczno i usiadłem na wolnym krześle, które zauważyłem. Przy tym stoliku siedziało już pięciu sefardyjskich żydów z Maroko. Kiedy dowiedzieli się, że uczę się hebrajskiego, zaczęli coś mi wyjaśniać, kiedy nagle w kawiarni pojawił się niebieskooki policjant o typie nazisty. Podszedł do mnie i kazał mi odejść od tych ‘kooshim’, co w hebrajskim oznacza ‘czarnuchów’.

Odpowiedziałem, że odejdę, kiedy skończę jeść.

Policjant wyjął pistolet i krzyknął: ‘rusz się!’

Pojawił się właściciel kawiarni – ‘lepiej go posłuchaj’ – doradził mi. Podniosłem się z krzesła. Stojąc przy mnie, policjant wycelował pistolet w moją twarz i rozkazał mi: ‘rzuć kawę i ciastko na podłogę’.

Mając przed sobą wycelowany pistolet, nie sprzeciwiałem się. Rzuciłem kawę i ciastko na podłogę, po czym powiedział: ‘wynoś się stąd i nigdy tu nie wracaj’. Później dowiedziałem się, że miałem szczęście. Mógłby mnie aresztować i gdyby chciał, mógłby mnie nawet zastrzelić, i to zgodnie z niezbyt przejrzystym prawem izraelskim.

Jeżeli w USA ktoś poskarży się na brutalność policji lub niewłaściwe zachowanie jej funkcjonariusza, wszczyna się dochodzenie. W Izraelu – osoba składająca skargę może spodziewać się, że będzie ukarana pobiciem.

Oprócz odmowy przyznania w miarę dobrych mieszkania i pracy dlatego, że ożeniłem się z Sefardyjką, byłem również celem rasistowskich wyzwisk. Nawet zostałem zaatakowany kilka razy przez Aszkenazyjczyków. Inni amerykańcy Aszkenazyjczycy, którzy przybyli do Izraela i ożenili się z sefardyjskimi żydówkami, doznali takiego samego traktowania. Ponieważ Sefardyjczycy są ofiarami rasistowskiego traktowania, często słyszałem Sefardyjczyka mówiącego Aszkenazyjczykowi: ‘Hitler nie zabił was wystarczająco dużo, sk…y’.

Proszę przeczytać ten akapit uważnie.

Urodziłem się w USA, tam ukończyłem swoją edukację, tam pracowałem w różnych częściach kraju, spędziłem 2 lata w amerykańskiej armii. Nawet raz nie doznałem żadnych prześladowań ani też nie byłem wyzywany dlatego, że jestem żydem. To wszystko jest ironią, że będąc w Izraelu, tzw. ‘raju wszystkich żydów’, ja – żyd -musiałem cierpieć z powodu rasizmu.

Kontrolowane przez syjonistów media amerykańskie nie podawały nic na temat intensywnego rasizmu w Izraelu. Większość Aszkenazyjczyków w Ameryce nie ma o tym pojęcia. Nawet żydzi odwiedzający Izrael o tym nie wiedzą, gdyż są ostrożnie trzymani z daleka od rasistowskich incydentów.

Ale Sefardyjczycy mówią o tym wszystkim i dlatego nie emigrują do Izraela.

Z tego co napisałem do tej pory powinniście zrozumieć, że niewielu żydów praktykuje judaizm. Większość z nich to ateiści lub humaniści i są przeciw Bogu. Tak więc pokazywanie żydów jako religijny lud czekający na wypełnienie biblijnej przepowiedni jest mitem. Również przedstawianie żydów jako jedną rasę też jest mitem. Dobrym tego przykładem jest przepaść pomiędzy Aszkenazyjczykami i Sefardyjczykami.”

________

Na szczególną uwagę zasługuje zdanie: „Większość z nich to ateiści lub humaniści i są przeciw Bogu”. Proroctwa zapowiadają, że po tym jak państwo żydowskie stanie się 8potęgą światową wypowie wojnę Pomazańcowi. 

"A Bestia, która była i nie ma jej, i ona jest ósmym, a jest spośród siedmiu i zdąża na zagładę. A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu jest królów, którzy władzy królewskiej jeszcze nie objęli, lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią. Ci mają jeden zamysł, a potęgę i władzę swą dają oni Bestii. Ci będą walczyć z Barankiem, a Baranek ich zwycięży, bo Panem jest panów i Królem królów - a także ci, co z Nim są: powołani, wybrani i wierni." - Objawienie 17:11-14

Jeśli zapoznasz się dokładnie z obiema książkami tego Żyda to zrozumiesz, że tą wojnę wypowiedzą ateiści, pedofilem, homoseksualiści, sadyści i wszelkiej maści degeneraci, którzy, mimo że nie wierzą w Boga to jednak roszczą sobie prawo do bycia narodem wybranym przez Boga, w którego nie wierzą. Wiem, że to brzmi niedorzecznie, ale taki obraz współczesnego Izraela wyłania się z tych opowieści. Mit narodu wybranego i ziemi obiecanej jest wykorzystywany do oszukiwania całego świata a zwłaszcza chrześcijan i wielu daje się oszukiwać. Nie ma żadnego żydowskiego narodu wybranego, to przebiegła mistyfikacja, przywłaszczenie sobie cudzej tożsamości i własności.

Prawdziwym Izraelem są słudzy pomazańcowi, wszczepieni w korzeń patriarchów i my nimi jesteśmy, naśladowcy Chrystusa. Żydzi są największymi antysemitami na ziemi.

Polecam książeczki w całości:

Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu

__________________
krzysztof pomazańcowy

2 komentarze:

  1. Bardzo dobry artykuł z izraela wyłania sie prawdziwy obraz jak jest na prawde w tym smiesznym kraju

    OdpowiedzUsuń
  2. Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi !!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=Pj-6XFbbesI

    Szalom :)

    OdpowiedzUsuń