poniedziałek, 10 listopada 2014

Głupi jak ateista - nowe przysłowie.


"Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga."

Psalm 53:2

Bardzo ważne jest to, jakich słów używamy. Jeśli w mowie potocznej będziemy mówili, że głupi twierdzi, iż nie ma Boga to ilość osób, które będą zaprzeczać istnieniu Boga będzie niewielka. Nikt nie chce uchodzić za głupca nawet, gdy nim jest. Dlatego przeciwnicy Boga chcąc urosnąć w siłę wymusili na nas byśmy nie nazywali ich głupcami tylko ateistami. Dodatkowo dwoją się i troją by wmówić nam, że ateizm jest uzasadniony naukowo a wiara to ciemnota, czyli głupota. Zrobili dokładnie na odwrót po to by nowe pokolenia zniechęcić do szukania Boga. Zrobili to głównie przejmując władzę nad edukacją. Tak zwana państwowa edukacja nie jest światopoglądowo neutralna, lecz przeciwnie jest zaprogramowana na wrogość wobec Boga. Metodą małych kroczków podsuwa nam styl życia, który Biblia nazywa głupim.

Żeby sprzeciwić się im trzeba wrócić do właściwych słów. Śmiało wyrażać swoją opinię, nie wstydzić się wiary w Boga i potępiać zło. Ateizm nie wnosi nic nowego, jest to pogląd stary i nie wynika z wiedzy tylko z pogoni za dogadzaniem swoim zachciankom.

Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga. Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają, nie ma takiego, co dobrze czyni. Bóg spogląda z nieba na synów ludzkich, badając, czy jest wśród nich rozumny, który by szukał Boga. Wszyscy razem zbłądzili, stali się nikczemni, takiego, co dobrze czyni, nie ma ni jednego. 
Psalm 53:2-4

Jeśli ktoś chce czynić zło musi odrzucać Boga żeby uniknąć oskarżających myśli. Mimo to propaganda przekonuje nas, że jest na odwrót. Wmawiają nam za pomocą filmu, literatury i zafałszowanej historii, że ludzie religijni są źli a ateiści, których dla zmylenia nazywają humanistami są szlachetni. To jest nie prawda! Największe zbrodnie w dziejach ludzkości zostały uczynione przez humanistów i ateistów. Zabijanie ludzi na skale masowa rozpoczęli ludzie, którzy odrzucili Boga. Ukrywa się przed nam informację o rzezi, jaką zgotowała rewolucja francuska w imię wolności. O skali mordu niech świadczą przechwałki jednego z rewolucyjnych generałów:

"Obywatele republikanie, Wandea już nie istnieje! Dzięki naszej wolnej szabli umarła wraz ze swoimi kobietami i dziećmi. Skończyłem grzebać całe miasto w lasach i bagnach Savenay. Wykorzystując dane mi uprawnienia, dzieci rozdeptałem końmi i wymordowałem kobiety, aby nie mogły dalej płodzić bandytów. Nie żal mi ani jednego więźnia. Zniszczyłem wszystkich. Litość nie jest rewolucyjną sprawą!"

Tego nie uczą w państwowych szkołach wręcz przeciwnie uczą, że rewolucja francuska była szlachetna i prowadziła do wolności. Tak samo wychwala się rewolucję bolszewicką zwaną mylnie rosyjską. Rosjanie byli w niej mordowani na niespotykaną wcześniej skalę, nawet rewolucja francuska nie dorównywała okrucieństwem bolszewikom. Obie te rewolucje były wrogo nastawione do wiary w Boga a pierwsze jej ofiary to duchowieństwo chrześcijańskie.

Tak samo zbrodnie niemieckich socjalistów posiadały darwinowskie uzasadnienie. Rasizm nie jest obecny w piśmie Świętym. Hitler wierzył w ewolucyjne teorie o rasach i prawach silniejszego narodu. Wierzył w selekcję naturalną. Doprowadziło go to do zbrodni i ludobójstwa. Tak zwani humaniści i ateiści doprowadzili do tak wielkich zbrodni wciągu 50 lat XX wieku, że nigdy żadna religia ani wszystkie religie razem wzięte nawet pogańskie nie wymordowały w dziejach całej ludzkości. Żeby o tym wiedzieć trzeba myśleć samodzielnie i szukać informacji a nie czekać aż nam powiedzą, w co mamy wierzyć w szkole lub w telewizji.

Nie potrafię zaprzeczyć psalmiście, który twierdzi, że są to głupcy.

Mówi głupi w swoim sercu: Nie ma Boga. Oni są zepsuci, ohydne rzeczy popełniają, nie ma takiego, co dobrze czyni. 
Psalm 53:2
______________________
krzysztof pomazańcowy


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz