środa, 4 stycznia 2017

Najemnicy Wielkiej Nierządnicy


Świat artystów, a zwłaszcza aktorów chyba zawsze miał opinię nierządnego. Czy zasłużenie? Nie mam zamiaru tego rozstrzygać, chciałbym jedynie zwrócić uwagę, że obecnie świat pseudo artystów robi zamęt krzycząc, że polski potencjał się marnuje. Co mają na myśli, tego dokładnie nie podają, ale wiemy, że chodzi o to, że nowa władza odcięła ich od finansowania. Ponieważ każda władza finansuje pseudo sztukę. Dlaczego pseudo, bo prawdziwa sztuka nie potrzebuje dofinansowania z podatków. Prawdziwą sztukę ludzie sami sfinansują, bo taka jest istota słowa sztuka. Sztuką jest to co ludzie potrzebują, a poznajemy to po tym, że są gotowi za to zapłacić. O tym co ma większą wartość decydują ludzie.

Jeśli więc rząd pod przymusem zabiera Narodowi pieniądze i później ich część przelewa na produkowanie „sztuki” to prawdopodobnie robi to dlatego, że ludzie by za taką „sztukę” nigdy nie zapłacili. Takie działanie wypacza sztukę. Władza promuje to co chce, a nie to co jest wartościowe. Pseudo artyści wiedzą, że powinni być za to wdzięczni władzy i robią wszystko by ją popierać. A ponieważ niektórzy z nich zwłaszcza aktorzy i piosenkarze są lubiani przez Naród, więc mają duży posłuch i mogą nawet udawać ekspertów na różne tematy. Kiedy więc jest potrzeba zmanipulować opinię publiczną to pyta się o zdanie pseudo artystę, a on nigdy nie zawodzi. Gdyby zawiódł to teatr nie przedłużyłby z nim umowy, nie był by już zapraszany do telewizji. Z dnia na dzień stałby się nikim, bo bez silnego protektora sam nie zdołałby utrzymać popularności.


Tak działa nie tylko świat artystów, ale także naukowców. Gdy któryś naukowiec wyrazi opinię, z której można by wywnioskować, że wierzy w Stwórcę, traci fundusze na badania i z dnia na dzień znika ze świata naukowego. Jedyny sposób by utrzymać się, to być posłusznym systemowi. Kontrolę nad systemem sprawuje Wielka Nierządnica przez pośredników, których powiązania opisałem w temacie „Kto rządzi światem i Polską”.


Pismo Święte zapowiada odejście artystów od Wielkiej Nierządnicy.


Na poniższym schemacie pokazałem jak przepływają pieniądze i naciski propagandowe. System jest tak zrobiony, że propaganda idzie od Wielkiej Nierządnicy, ale płaca za nią sami ludzie. To co wydają korporacja na łapówki odzyskują przez dofinansowanie, stymulację, tworzenie nowych miejsc pracy itp. Rządy ściągają pieniądze od narodu i oddają łapówki z zyskiem. Rząd też finansuje „artystów”, którzy mówią narodowi co ma myśleć i kogo popierać.
Od tej patologicznej sytuacji może naród uwolnić tylko finansowe uwolnienie państwa od sztuki. Wówczas Wielka Nierządnica musiałaby większe pieniądze przelewać na najemnych artystów, ale naród zyskałby finanse na ważniejsze sprawy niż promowanie miernoty.

Proszę uważnie obserwować, jak różni aktorzy działają na rzecz różnorodnych fundacji. To jest nic innego jak najmowanie się do propagandy. Aktorzy mają być ambasadorami nowoczesnych myśli. Ciekawym przykładem mogą być dwie akcje przeprowadzone w krótkim odstępie czasu przez te same osoby. Pierwsza akcja była za prawem do zabijania dzieci poczętych, a druga wzbudzała współczucie dla zabijanych karpi z okazji potraw wigilijnych.

Do czego nawoływały aktorki? Do tego by nie zabijać karpi tylko kupić już zabite. Nie trzeba być nadzwyczaj inteligentnym by dostrzec, że to bez różnicy kto zabije karpia, bo te w sklepach też ktoś musi zabić. Jaki więc jest sens tej propagandy? Chodzi o to by zniszczyć polskie stawy hodowlane, a wzmocnić korporacje handlowe, które wcale nie muszą kupować karpia w Polsce, a jeśli już to robią to na swoich warunkach. Jest to więc zwykłe zlecenie propagandowe.

Na szczęście głupota tej akurat akcji jest oczywista, ale niestety pokazuje to nam jak nisko korporacje cenią inteligencję Polaków. Brak współczucia zabijanym dzieciom, a wzruszanie się cierpieniem karpia to także kompromitujący dowód na to, że te działania nie wynikają ze spójnych wartości etycznych, a jedynie są wypełnianiem zleceń.

Pismo Święte informuje nas, że po upadku Wielkiej Nierządnicy, handlarze będą płakać bo interes im przestanie działać. Wszystkie te powiązania propagandowe zostaną zerwane.

A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią, bo ich towaru nikt już nie kupuje. (…) Kupcy tych, którzy wzbogacili się na niej, staną z daleka ze strachu przed jej katuszami, płacząc i żaląc się
Objawienie 18:11,15

Także artyści opuszczą Wielką Nierządnicę (Babilon Wielki).

I głosu harfiarzy, śpiewaków, fletnistów, trębaczy już w tobie się nie usłyszy. I żadnego mistrza jakiejkolwiek sztuki już w tobie nie będzie można znaleźć.
Objawienie 18:22
____________________
krzysztof pomazańcowy

1 komentarz:

  1. Izajasz 5:14"Hades szeroko otwarł swą czeluść,rozwarł paszczę,nie dając czasu na jakąś przerwę. Zstępować tam będą ludzie i sławni i wielcy i zamożni,będący zarazą tej ziemi."(LXX)

    OdpowiedzUsuń