środa, 8 czerwca 2016

Czy założycielem kościoła rzymsko-katolickiego jest Chrystus?


Miliony ludzi nie ma pojęcia, co ze sobą zrobić. Powodem do stresu jest dla nich wszelka zmiana, pragną stabilizacji, więc nie chcą zmian. Tymczasem powinni uciekać z organizacji religijnych i to szybko! Wprawdzie kościół katolicki nie jest Wielką Nierządnicą, to jednak jest jej córką, wiernie naśladująca swoją cudzołożną matkę, judaizm. 

Cudem zaślepienia jest to, że ludzie tolerują obłudę katolicyzmu. Oczywiście wobec zagrożeń satanistów rządzących światem katolicyzm wydaje się być oazą dobroci, ale to tylko pozory. Faktycznie katolicyzm idzie w ślady swojej matki, matki nierządnic. 

Zbrodnie religii katolickiej, a także protestantyzmu, wołają o pomstę do Boga!„Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach.Mateusza 7:15-20

Katolicyzm twierdzi, że ma bezpośrednie pochodzenie od apostołów. To nie jest prawdą, ale nawet gdyby tak było to przykład odstępczego judaizmu pokazuje, że nie ma to żadnego znaczenia wobec hańbiących uczynków (owoców). Odstępczy judaizm twierdził że pochodzi od Awraama (Abrahama), a co im powiedział Zbawiciel?

„Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” Jana 8:44

Dokładnie tak samo współczesne chrześcijaństwo twierdzi, że pochodzi od Chrystusa, a tymczasem spełniają uczynki diabła.


__________________
krzysztof pomazańcowy


2 komentarze:

  1. Nie wiem, czy czyta Pan posty, bo nie otrzymałam odpowiedzi na poprzedni.powtórzę więc moje pytanie: co sądzi Pan o objawieniach Maryjnych?

    OdpowiedzUsuń
  2. Pytanie powinno dotyczyć kwestii kto się tam objawia naprawdę. Trudno wytłumaczyć to jako objawienia maryjne skoro wniebowzięcie Maryi to tylko dogmat bez dowodów w piśmie.

    OdpowiedzUsuń