piątek, 22 stycznia 2016

Wybaczanie czy spowiedź?

Kilka osób nalegało żebym wrócił do robienia filmów. Obiecałem, że w nowym roku wrócę do filmików i dziś nieśmiało prezentuję pierwszy z filmików. Jeszcze nie jestem zadowolony z technicznej strony, ale popracuję by ją ulepszyć. Filmiki docierają do zupełnie innego grona ludzi. Zauważyłem, że kilka osób, które miały ze mną kontakt, gdy robiłem filmiki dziś ten kontakt zgubili. Domyślam się, że są osoby, które nie lubią czytać, więc z myślą o nich będę nagrywał filmy. Nich Pan nasz Jeszu będzie rozgłaszany na wszelkie możliwe sposoby dla chwały Boga Ojca.

"Wielokrotnie i na różne sposoby przemawiał niegdyś Bóg do ojców przez proroków." Hebrajczyków 1:1
___________________
krzysztof pomazańcowy

3 komentarze:

 1. Bardzo dobra decyzja z filmikami,faktycznie wielu ludzi ma uczulenie na czytanie,popracuj nad dźwiękiem bo bardzo cicho brzmisz(grzmisz)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nowy mikrofon i okazuje się że muszę mieć bliżej usta, ale dzięki temu nie wyłapuje szmerów z otoczenia (podobno).

   Usuń
 2. Czy jest możliwość aby Pan odniósł się do tematu spowiedzi, bądź podał link do artykułu, który rozprawia na ten temat?? Szukam odpowiedzi jaka jest prawdziwa Boska a nie kościelna spowiedź.

  OdpowiedzUsuń