środa, 27 kwietnia 2016

Aktualności


Napisałem dwa komentarze do aktualnych wydarzeń. Oba mają filmiki nagrane przez osoby, które mnie nie znają, a mimo to są ze mną zgodne, albo - jak kto woli - ja jestem zgodny z nimi. W pewnych punktach mamy identyczne zdanie. Pierwszy temat porusza problem (teoretycznego) zagrożenia terrorystycznego w Polsce podczas zbliżających się dwóch imprez międzynarodowych. Nosi tytuł „Jak się przygotować na Światowe Dni Młodzieży i szczyt NATO?

Drugi wpis to wypowiedź Wiktora Orbana na temat aktualnych wydarzeń w Europie. Jest to niezwykle dojrzała wypowiedź węgierskiego premiera. Słowa, których nie dane nam jest słuchać z ust nikogo innego na podobnym stanowisku. Premier Węgier zasługuje na uznanie, ponieważ nie znając proroctw biblijnych sprzeciwił się Wielkiej Nierządnicy i kto wie, czy nie przyczyni się do zjednoczenia krajów przeciw tej zbrodniczej organizacji. Pismo Święte informuje nas, że stanie się to z woli Boga. Jeśli tak będzie to Wiktor Orban okaże się narzędziem w ręku Boga. 


„A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia - ci nienawidzić będą Nierządnicy i sprawią, że będzie spustoszona i naga, i będą jedli jej ciało, i spalą ją ogniem, bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł, i to jeden zamysł wykonali - i dali Bestii królewską swą władzę, aż Boże słowa się spełnią.” Objawienie 17:16-17


Skoro jesteśmy przy aktualnościach to informuję, że nakład książki „Słowo na dziś” tom 1 skończył się i nie planuję na razie go wznawiać. Aktualnie dostępne są tomy od II do V. Na dniach do druku pójdzie tom VI. 

Osoby chcące się zanurzyć zachęcam do kontaktu. Obecnie zanurzenie może być dokonane w województwie opolskim, w okolicy Piotrkowa Kujawskiego i Zamościa.
__________________
krzysztof pomazańcowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz