czwartek, 12 października 2017

Dlaczego politycy wierzący w Boga nie biorą Jego planów pod uwagę?


Nagrałem film na żywo. Niby nic nowego, bo większość moich ostatnich filmów jest na żywo. Nowość polega na tym, że nagrywałem go na youtube, gdzie każdy nawet przypadkowy widz może trafić. System jednak wykrył niepoprawne treści więc pewnie jego wyświetlanie nie będzie wspierane przez sugerowanie innym widzom. 

Poruszyłem tytułowe pytanie w kontekście analizy geopolitycznej Stanisława Michalkiewicza. Uznałem, że ten bardzo logiczny komentator jest dobrą odskocznią do przedstawienia innego spojrzenia na te same zagadnienia. Myśli, które przedstawiam poruszyły mój umysł właśnie po wysłuchaniu filmu do którego zamieszczam link na samym dole. 

Przy okazji, jeśli ktoś z czytelników tego bloga jeszcze nie wie, to informuje, że zaprowadziłem nową stronę pod adresem SuperFakty.info Jest to miejsce na omówienie wydarzeń światowych w kontekście proroctw biblijnych. 

Zapraszam do obejrzenia mojego filmowego komentarza i proszę subskrybuj mój kanał youtube, byś był na bieżąco. Zachęcam też do codziennego odwiedzania strony SuperFakty.info Jeśli Bóg pozwoli i wystarczy mi sił, to na obu tych kanałach powinny pojawiać się dość często nowe materiały.„Dlaczego narody się buntują, czemu ludy knują daremne zamysły? Królowie ziemi powstają i władcy spiskują wraz z nimi przeciw Panu i przeciw Jego Pamazańcowi: ‘Stargajmy Ich więzy i odrzućmy od siebie Ich pęta!’ Śmieje się Ten, który mieszka w niebie, Pan się z nich naigrawa, a wtedy mówi do nich w swoim gniewie i w swej zapalczywości ich trwoży: ‘Przecież Ja ustanowiłem sobie króla na Syjonie, świętej górze mojej’. Ogłoszę postanowienie Pana: Powiedział do mnie: ‘Tyś Synem moim, Ja Ciebie dziś zrodziłem. Żądaj ode Mnie, a dam Ci narody w dziedzictwo i w posiadanie Twoje krańce ziemi. Żelazną rózgą będziesz nimi rządzić i jak naczynie garncarza ich pokruszysz’. A teraz, królowie, zrozumcie, nauczcie się, sędziowie ziemi! Służcie Panu z bojaźnią i Jego nogi ze drżeniem całujcie, bo zapłonie gniewem i poginiecie w drodze, gdyż gniew Jego prędko wybucha. Szczęśliwi wszyscy, co w Nim szukają ucieczki.” Psalm 2:1-12

Link do omawianego filmu: https://youtu.be/vOH9fz7dGCY

____________________
Krzysztof pomazańcowy

Bóg śmieje się z polityków 

1 komentarz:

  1. Ja w Boga wierzę, podobają mi się przedewszystkim aspekty stylistyczne naszej wiary, grawery na chrzest wysokiej jakości, różnego rodzaju pamiątki itp.

    OdpowiedzUsuń