sobota, 11 lutego 2017

Odpuszczenie grzechów ze względu na imię Jeszu


Zanim przejdziemy do odpuszczania grzechów, zastanówmy się nad ilustracją i cytatem z księgi Przysłów 4:23. Cytat jest ciekawy, gdyż informuje nas, że serce kształtuje nas sposób życia. Z niego wychodzą różne możliwości, które sprawiają, że żyjemy mądrze lub przeciwnie. Powinniśmy więc z wszystkich sił strzec serca, by nie wyrządziło nam krzywdy. 

Tymczasem ciągle słyszymy, że powinniśmy zaufać swojemu sercu. Rada, ta jest niezwykle groźna, zwłaszcza dla młodych ludzi. Należy pilnować swego serca, by nam nie zwichnęło życia. Z serca wychodzą sposoby na życie, ale niestety nie tylko mądre, ale także katastrofalnie idiotyczne. Serce musi być nadzorowane przez rozum, a rozum musi mieć odpowiednią wiedzę, by nie dać się zbałamucić sercu.

Odpuszczenie grzechów ze względu na imię Jeszu (Zbawiciel). Wprowadziłem zmianę i teraz mogą pojawić się dwa wersety biblijne w jednym, szybkim filmiku. Dzięki temu nastąpi przyspieszenie przekazywania informacji, a co za tym idzie, będziesz mógł szybciej wiedzę biblijna wprowadzać w czyn. 

Dzisiejsze wersety biblijne to: Łukasza 24:47 i 1 Jana 2:12. Wersety te informują nas, że dostępujemy przebaczenia grzechów z uwagi na imię Syna Bożego. Cały problem ludzi ma związek z grzechem. Ponieważ grzeszymy, więc jesteśmy niewolnikami grzechu. Z tej niewoli wyzwala nas Zbawiciel. Kto wierzy, że Chrystus o imieniu Zbawiciel (Jeszu) naprawdę jest Zbawicielem, ten dostępuje przebaczenia grzechów i w ten sposób zostaje uwolniony z konieczności ponoszenia kary za grzechy. 

Taka możliwość nie jest dana z automatu wszystkim ludziom, a jedynie tym, którzy uwierzą w Pomazańca Jeszu i oddadzą mu cześć. On okazuje im łaskę i pozwala uniknąć kary za grzechy i bez sądu przejść do życia.Pozdrawiam
krzysztof pomazańcowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz